Showbiz

Manekinet përleshen në pistë (Video)

Edhe pse kishin për detyrë që publikut t’i tregonin vetëm koleksionin e ri veror në qendrën tregtare, manekinet në Rusi në pistë kanë ndërmarrë diçka për të cilën publiku nuk kishte pritur as në ëndrra. Ato janë rrahur ndërmjet veti.

Dueti “sekret” i Norës me MC Kreshën?

Këngëtarja kosovare, Nora Istrefi, ka paralajmëruar se së shpejti do ta lansojë një këngë të re, që do të jetë sipas saj një bashkëpunim hit, emrin e partnerit të të cilit duet ajo nuk ka dashur ta zbulojë, megjithëse Telegrafi tashmë e din kush është ai.

Tuna lanson klipin e këngës “Dysheme”

Ka kaluar gati 10 ditë që kur është lançuar videoklipi i këngës më të fundit të Tuna Sejdiut që flet edhe mbi ndarjen e saj nga bashkëshorti, por ky videoklip nuk është pritur shumë mirë nga fansat dhe publiku shqiptar. Klipi është realizuar nga produksioni Entermedia dhe shumë qartë përshkruan gati çdo element të këngës […]

Destani do një grua shqiptare

Aktori i njohur tetovar, Blerim Destani, i cili tashmë ka prekur botën e Hollywoodit, nuk i ka komentuar spekulimet e fundit për lidhjet e tij me Albana Osmanin dhe Anxhela Martinin. Destani aktualisht gjendet në Holandë ku është i angazhuar në filmin “Gone Back” të regjisorit të ri Ernest Meholli.

1 211 212 213