Life Style

Destani do një grua shqiptare

Aktori i njohur tetovar, Blerim Destani, i cili tashmë ka prekur botën e Hollywoodit, nuk i ka komentuar spekulimet e fundit për lidhjet e tij me Albana Osmanin dhe Anxhela Martinin. Destani aktualisht gjendet në Holandë ku është i angazhuar në filmin “Gone Back” të regjisorit të ri Ernest Meholli.

1 380 381 382