Sulmon gruan dhe vajzën e vet, arrestohet

Një person është arrestuar në Prishtinë, i cili pas një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht fillimisht bashkëshorten e tij, e më pas edhe vajzën e tij.
Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar, kurse rasti shkon në procedurë të rregullt./nacionalkosova/

You must be logged in to post a comment Login