Zhduket në Llogara turistja çeke 45-vjeçare

Një turiste nga Çekia është deklaruar e humbur teksa ka qenë duke bërë një shëtitje në Parkun Kombëtar të Llogorasë.

Sipas informacioneve që vijnë nga Vlora mësohet se turistja ka dal në pasdite dhe nuk është kthyer më.

Policia ka nisur kërkimet për të gjetur turisten, ndërkohë që ajo është identifikuar nga pronari i hotelit ku qëndronte.

Mësohet se emri i saj është Adelt Ëolper dhe është 45-vjeçe.

You must be logged in to post a comment Login