Eugent Bushpepa kualifikohet në finalen e Eurovision

Eugent Bushpepa është kualifikuar në finalen e Eurovizion.

Më këngën “Mall” ai ka arritur t’i siguroj Shqipërisë një vend në finalen e Eurovizionit.

Bushpepa në interpretimin e tij live ka elektiruzar gjithë skenën e Eurovizion dhe ka marrë duartrokitje.

Kjo i ka emocionuar shqiptarët  të cilët kanë shprehur mbështetjen e tyre ne rrjetet sociale./Opinion.al

Më poshtë interpetimi i Eugentit në skenën e Eurovizionit:

You must be logged in to post a comment Login