E pabesueshme por e vertetë: Kjo është zgjedhur makina më e mirë e 2018-ës

Volvo fuoristradë model XC40 është zgjedhur makina më e mirë e vitit 2018. Si asnjëherë më parë triumfon kjo markë suedeze. Volvo XC 40 është e pajisur me sistemet më të avancuara të sigurisë dhe mbrojtjes së pasagjerëve, me pajisje për të lehtësuar udhëtimin dhe me një dizajn të brendshëm të mirëideuar, veçanërisht funksional në shfrytëzimin e hapësirave. Pra, shkruajnë mediat e huaja, jo më kot ishte Volvo XC40 që fitoi për herë të parë në historinë e prodhuesit suedez të makinave, titullin prestigjioz evropian. Deri tani, deklaron prodhuesi, kanë kaluar 20 mijë kërkesa për këtë makinë.

Lexo me shume rreth kesaj makine ne faqen zyrtare te Volvos:
https://www.volvocars.com/intl/cars/new-models/xc40

You must be logged in to post a comment Login