Dua Lipa dhe Calvin Harris sjellin “One Kiss”

Një nga këngëtaret më të kërkuara dhe me të suksesshme të momentit në botë pa dyshim që është edhe Dua Lipa.

Këngëtarja dita-ditës po ngjet shkallët e suksesit përkrah yjeve të famshme, ndërsa po vazhdon të sjellë hite.

Sot ajo ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor “One Kiss”, që vjen në bashkëpunim me Calvin Harris.

Ky projekt vjen vetëm me tekst, ndërsa është publikuar në kanalin Youtube.

You must be logged in to post a comment Login