Para syve të Almeda Abazit: “Çënari” shënon tre pikësh duke goditur topin me këmbë (Video)

Tashmë është bërë pjesë e pandashme e temave të meidave rozë shqiptare.

Tolgahan Saysiman është një ndër aktoret më të famshëm në shtetin turk.

Aktori u bë edhe më i njohur te publiku shqiptar pas martesës me modelen tonë, Almeda Abazin.

Por, së fundi 36-vjeçari ka zbuluar edhe një aftësi të cilën nuk e kemi ditur deri më tani.

Në fakt, “Çënari” ka publikuar një video në llogarinë personale në Instagram teksa shihet në një palestër sportive duke u argëtuar edhe me Almedën.

Tolga në në rast provon të shënon tre pikësh duke goditur topin me këmbë dhe këtë ia arrin pa problem, e cila gjë ka bërë që të merr shumë komente pozitive.

Ndryshe, dyshen do ta shohim edhe në disa projekte gjatë vitit 2018, ku aktori do të jetë pjesë e disa serialeve ndërsa Abazin në projekte të modës. /Telegrafi/

You must be logged in to post a comment Login