Dua Lipa sërish krah emrave të mëdhenj, flitet për duet me Ariana Granden (Foto)

Këngëtarja Dua Lipa e ka dëshmuar tashmë suksesin e saj në tregun ndërkombëtar.

Një sukses i tillë po pasohet edhe me shumë oferta që i vijnë në adresë të këngëtares, ndër to edhe ftesat për bashkëpunime.

Këngëtarja e madhe Ariana Grande është një prej emrave të lakuar në media me të cilën pritet që Lipa të ketë së shpejti një bashkëpunim.

Kjo e fundit edhe ka publikuar një fotografi me këngëtaren Grande në rrjetin social Instagram.

Ato duken mjaft atraktive dhe tërheqëse pranë njëra-tjetrës, ndërsa kanë tërhequr vëmendjen e ndjekësve të shumtë.

vajzat përshtaten mes vete shumë mirë edhe vokalisht, ndaj një bashkëpunim i tillë do të mirëpritej nga publiku. /Telegrafi/

You must be logged in to post a comment Login