Video/ Getoar Selimi sjell projektin e madh në ditën e Pavarësisë

Reperi Getoar Selimi ka surprizuar publikun për 105 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë.
Geasy dhe Skivi duket se planifikuan pikërisht “28 Nëntorin” për projektin e radhës.
Projekti duket mjaft interesant dhe konfirmon përkushtimin muzikor të Geasyt dhe gjithë grupit këtë fundvit.
Diez e ka punuar muzikë, kurse teksti nga vet artistët. Spoti në borë u punua nga XL Films. “Bisha me dy koka”, i kushtohet totalisht Shqipërisë, flamurit dhe Pavarësisë. /Opinion.al
Ndiqni videon

You must be logged in to post a comment Login