“Karamele”, këngë ritmike nga Arbër Gjota (Video)

“Karamele” titullohet kënga më e re e Arbër Gjotës, të cilën e ka sjellë të realizuar me videoklip.

Është një këngë ritmike dashurie me një videoklip të pëlqyeshëm.

Irkenc Hyka e ka bërë muzikën e kësaj kënge, me tekst të Petro Xhorit.

Miksimi dhe masterizimi është realizuar nga Jojo Unix Production.

Ndërkaq, ana vizuale i është besuar videoproduksionit XL Films.

You must be logged in to post a comment Login