Si arrita ti hiqja qafe varicet ne vetem 1 jave

Ckemi, Belinda jam perseri! Dua ta ndaj gezimin tim me ju… Me ne fund arrita ti hiqja qafe varicet ne vetem nje jave!!!

E mbani mend, para nje viti me duket, shkruajta ne blogun tim se ne kembet e mia kisha dhimbje te tmerrshme dhe filluan te me dilnin varicet, dhe ju pieta nese dikush prej jush mos kishte ndonje ide si ti largoja?

Fillova te provoja ilace popullore, ilace qe permiresojne qarkullimin e gjakut, corape kurative, etj. etj.. TE GJITHA KETO BUDALLIQET. Asgje nuk ndihmoi. Ishte e pavlere.

Pagova vizita tek doktoret. Nuk eshte se me ndihmuan shume, me qortuan se nuk kisha bere trajtimin te cilin ata rekomandojne. Keshtu qe mora nje jave pushim per qefin tim. Ndihesha e depresionuar, mendoja dite e nate se si mund ti hiqja qafe keto varicet dhe si ti ktheja kembeva bukurine dhe shendetin, keshtu qe fillova te lundroja ne internet per te zbuluar menyra te ndryshme trajtimi.

Eshte gjendur kura kunder variceve?!

Duke lundruar neper bloge te ndryshem me ra ne sy nje shenim i nje Flebologu nga London-i ne nje forum shendetesor. Shenimi thoshte se ne Angli trajtimi i variceve nuk eshte efektiv pasi mjekesia moderne nuk kuron arsyen e semundjes, por vetem simtomat.

Bashke me keto informacione, kishte permendur edhe nje krem te ri kunder variceve te quajtur “Varicobooster”, i cili ka shume rezultate pozitive. U mundova te gjeja se ku mund te blihej ky krem dhe gjeta kete dyqan.

Ne fillim nuk eshte se besova, benin edhe shume reklame ne televizor… por vleresimet e shumta pozitive me shtyne ta bleja edhe une.

Porosia mberriti rreth nje jave me vone. E hapa pakon, lexova manualin e perdorimit dhe nisa ta perdorja.

Cili eshte rezultati? U kuruan varicet?

E perdora kremin ashtu sic pershkruhej ne manual. Dhe e dini cfare? Pas dites se 5-te lekura u lemua dhe varicet filluan te zhduken. Ngela pa fjale! I hoqa qafe varicet! Brenda 5 ditesh! E besoni kete? Nuk poi besoja syve te mi… Nuk kisha me varice mbi kembe, kembet u bene te bukura dhe nuk kisha me dhimbje. Isha plote gezim! Kisha 20 vjet pa qene kaq e lumtur 🙂

Tani ndihem e shendetshme. Tani biles e falenderoj semundjen e variceve sepse me mesoji se nuk duhet te dorezohem asnjejere dhe te shikoje jeten nga nje kend tjeter. Ndonjehere habitem se cfare do te kishte ndodhur nese nuk do ta kisha zbuluar Varicobooster-in. Tani nuk ka hapesire per mendime te kota dhe te pavlefshme, vetem per mendime pozitive!

Jam pafundesisht e lumtur qe gjerat vajten ashtu sic duheshin. Sebashku me faktin se me ne fund u lirova prej variceve, arrita te kuptoja se gjerat me te thjeshta shpesh here na duken jo efektive dhe gjerat me te nderlikuara, si per shembull operacionet, efektive. Por nuk eshte keshtu. Varicet mund te kurohen ne nje menyre me te thjeshte, te shpejte e te sigurt. Kjo e fundit eshte verifikuar!

Per ata qe jane te interesuar, ky eshte website-i ku e porosita. Eshte e vetmja kompani e certifikuar ne BE, e cila shet „Varicobooster“. Persa i perket dergeses, porosia dergohet me poste dhe pagesa behet ne momentin e terhqjes „cash on delivery“, pra eshte e sigurt.

Balsami ”Varicobooster“ eshte ne oferte, prandaj porositeni sa me shpejte!

E pra, shpresoj se ky informacion ishte i dobishem dhe se ju, me ne fund, do te arrini gjithashtu bukurine dhe shendetin e kembeve tuaja brenda disa ditesh! Paci fat!

You must be logged in to post a comment Login