Rita Ora në “Voice of Germany” (Foto)

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare.

Ajo pos angazhimeve koncertale dhe këngëve të reja, po ftohet edhe në talent shoue.

Në fakt, këngëtarja ka qenë vitin e kaluar në jurinë e “Voice of United of Kingdom”.

Por, kësaj radhe hitbërësja “Your Song” ka qenë e ftuar në shoun e zbulimit të talenteve “Voice of Germany”.

Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram duke i njoftuar fansat për këtë ngjarje.

Ndryshe, Rita është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme. /Telegrafi/

Berlin – thank you @thevoicegermany stay tuned!! ?

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on Sep 13, 2017 at 10:46am PDT

You must be logged in to post a comment Login