Moti nuk rresht me surprizat, pas shiut temperaturat do të rriten ndjeshëm

Mesa duket edhe shiu nuk do i ketë të shumta ditët. Sipas sinoptikanëve mësohet se duke nisur që prej ditës së nesërme reshjet e shiut do të pushojnë duke lënë vetëm vranësira. Por duke nisur që prej ditës së enjte dhe deri në fillim të javës tjetër moti do të jetë i kthjellët dhe me temperatura deri në 32 gradë celsius.

You must be logged in to post a comment Login