Kim Kardashian flet për grimerin shqiptar: Mario më ka mësuar çdo mashtrim (Foto)

Kim Kardashian ëshë bërë e pasur nga hiç gjë.

Tani, Kardashian ka nisur biznesin e saj edhe me produkte kozmetike. Por, gjithashtu ajo po mban edhe “Master Class”, me grimerin e saj personal Mario Dedivanoviç.

Në ëeb faqen e saj ajo ka publikuar edhe disa fotografi të cilat janë realizuar para se ajo të shkonte në “Master Class”, shkruan Daily Mail- transmeton Indeksonline.

“Mario ka krijuar pamjen time në nëntë produkte, dhe dashuria ime është frymësuar prej tij! Mario më ka mësuar çdo mashtrim përbërës që e njoh dhe që e përdori thuajse çdo ditë”, ka shkruar ajo.

Kardashian dhe Devidanoviç kanë udhëtuar në një avion privat.

Kujtojmë se Mario Dedivanoviç ka prejardhje shqiptare dhe grimon artistët më më zë në botë.

You must be logged in to post a comment Login