Punë intensive: Për projektin e ri të Erës zbarkojnë në Prishtinë njerëzit e Beyonces (Foto)

Është bërë e ditur tashmë që data 25 gusht do të sjellë projektin më të ri të këngëtares Era Istrefi.

Kjo e fundit, i është futur punës intensivisht, që në projektin e ri të sjell gjithçka siç duhet, duke u nisur që nga kënga e deri te performanca në klip.

Dhe për këtë punë, Era është kujdesur që të zgjedh koreografët e duhur.

Në disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale, Era shfaqej duke ushtruar krahas trajnerit Egzon Hyseni, ndërsa është bërë e ditur që në Prishtinë ka zbarkuar edhe koreografi i njohur Chris Brant, emri me të cilin punon këngëtarja me famë botërroe Beyonce.

Ai do të jetë përgjegjës për performancën e Erës në klip, i cili pritet të jetë i veçantë dhe i realizuar në detaje. /Telegrafi/

Era Istrefi dhe koreografi i njohur Chris Brant. Foto nga InstaStory

You must be logged in to post a comment Login