Ndryshimi i madh i Besa Kokëdhimës ndër vite (Foto)

Imazhe të cilat tregojnë se si dukej Besa në fillimet e karrierës së saj.

Besa Kokëdhima njihet si njëra ndër artistet shqiptare me vokalin e saj të fuqishëm. Besa ka edhe adhurues të shumtë të cilët e dëgjojnë dhe e ndjekin me ëndje.

Përveç këngëve Besa i kushton rëndësi edhe pamjes së jashtme, e mbase edhe më shumë se në fillimet e para të karrierës.

Do të ju sjellim disa fotografi nga e kaluara e Besës të cilat dëshmojnë se artistja sot duket si një person tjetër. Grimi, flokët, stili e ndoshta edhe operacionet plastike e kanë bërë atë të duket më bukur se asnjherë tjetër.

Ndryshe, kujtojmë se projekti i fundit nga Besa është “Mos m’le me ra” në bashkëpunim me Elinel. /21Media/Telegrafi/

You must be logged in to post a comment Login