Kapen “mat” fëmijët e politikajve shqiptarë, ja cilët janë ata (Foto)

Këtë fundjavë të nxehtë vere, fëmijët e politikanëve sigurisht që ia kanë dedikuar relaksit e pushimeve.

“Balkanweb” raporton se, temperaturat e larta kanë detyruar çiftin simpatik, Franko Naço dhe Eliza Haxhinasto që të mos t’i rezistojë pushimeve nën aromën e detit.

Në një foto në të postuar në faqen e tij në “Instagram”, djali i deputetit dhe ish-ministrit të LSI-së, Nasip Naço, Franko, ka shkëputur një moment me të fejuarën e tij, vajzën e deputetit tjetër të LSI-së, Edmond Haxhinasto, Eliza, në dalldët e detit.

Dhe referuar kësaj fotoje duket se çifti simpatik po kalon vërtet momente të veçanta në praninë e njëri tjetrit.

You must be logged in to post a comment Login