Foto/ Si u veshën politikanët shqiptarë në ceremoninë e betimit të Metës

Në ceremoninë e betimit të Ilir Metës, si President i Republikës së Shqipërisë, mediat pasqyruan çdo detaj, duke filluar që nga të pranishmit e deri tek ata që munguan në ketë seance.

Por momentet dhe detajet më pikante që mund t’i keni humbur nga ceremonia mund ti shikoni në fotot më poshtë, si dhe veshjen ‘shik’ të të pranishmëve:

/Panorama 

You must be logged in to post a comment Login