Prekëse! Shikoni çfarë kanë bërë sot Flori Mumajesi dhe Eni Çobani

Në rubrikën e emisionit “E diela shqiptare”, “Për drekë me mua”, ka qenë radha e juristes Eni Çobani për të gatuar për kantautorin Flori Mumajesi dhe nënkryetarin e Bashkisë së Tiranës, Arbi Mazniku.

Ata kanë qenë në shtëpinë e një familje në nevojë dhe pjesën e ofruar nga “E diela shqiptare” për të gatuar ushqime, e kanë konvertuar në ndihma për këtë familjen.

Vetë Flori, Eni dhe moderatori Ardit Gjebrea e kanë shpërndarë në rrjete sociale këtë çast bamirësie

You must be logged in to post a comment Login