Vila përrallore e Encës do ju lërë pa fjalë

Këngëtarja Enca Haxhia ka bërë publike disa ditë më parë disa foto të vilës së saj luksoze në Instagramin e saj. Vila gjendet në një zonë të pasur rezidenciale të Tiranës ku banojnë edhe disa prej figurave më të njohura të ekraneve. Enca ka shfaqur vetëm ambientin e jashtëm të vilës dhe vetëm nga ato që shohim është vërtet një shtëpi e shtrenjtë.

enca3enca_2

You must be logged in to post a comment Login