Vajza e Norës plot stil, po ndjek hapat e nënës (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi, duket se po inspiron edhe vajzën Renee që të jetë në hap me modën.

Në InstaStory është Nora që tash ka publikuar imazhe të Renees e cila shfaqet plot stil dhe tepër e lezetshme.

Renee po shkëlqen…

Fëmiu më i famshëm aktualisht në vend po bëhet gjithnjë e më shumë pjesë e jetës publike pasi nëna e saj nuk kursen ekspozimin në rrjetet sociale.

You must be logged in to post a comment Login