Majk gjatë javës lanson projektin e ri (Foto)

10

Hip hop ylli i Babastars, Majk, do të lansojë projektin e ri gjatë kësaj jave.

Burimet e Telegrafit konfirmojnë se projekti është në fazën finale dhe gati për t’u lansuar.

“Katile” titullohet projekti, i cili është punuar në videoklip nga Entermedia dhe në muzikë nga Duja.

Ky projekt rikthen Majkun të fuqishëm pas projektit “Le T’xhelozojn” me Onatin.

Kujtojmë se Majku ka realizuar një seri hitesh që pushtuan skenën muzikore si “S’jena Mo”, “Ajo” dhe “Dashni”. /Telegrafi/

#majk #katile #babastars

A post shared by MAJK / Kastriot Rexha (@majkaveli) on May 15, 2017 at 10:01

You must be logged in to post a comment Login