Majk bëhet baba, Majlinda Zeka sjellë në jetë djalin Roan (Foto)

Reperi i Babastars, Majk, është bërë baba.

Ish e dashura e tij, Majlinda Zeka, ka sjellë në jetë fëmiun e tyre, i cili është pagëzuar me emrin Roan.

Në Instagram ajo ka publikuar foto të djalit pas lindjes, shkruan Telegrafi.

“Çdo sakrifidë për ty ja vlen, mirë se erdhe në jetë Roan. Bota ime. Faleminderit Allah”, ka shkruar Majlinda në këtë postim.

Majlinda dhe Majk besohet se janë të ndarë, por se do të kujdesen bashkë për fëmiun.

Majk ditë më parë lansoi projektin e ri të titulluar “Katile”. /Telegrafi/

You must be logged in to post a comment Login