Këngëtarja Adelina Ismaili bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja Adelina Ismaili është bërë nënë për herë të parë.

Këtë e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj Val Krasniqi përmes një fotografie që e ka ndarë me ndjekësit e tij nëpër rrjetet sociale. Më poshtë mund ta shihni foton e parë të çiftit me djalin e tyre.

vali-me-djal-dhe-adelina-269x300

You must be logged in to post a comment Login