Janë baballarët më të suksesshëm të showbiz-it shqiptar, shikoni si kujdesen për vajzat e tyre

Këta janë 4 baballarët më të njohur në show-bizin shqiptar dhe që kujdesen maksimalisht për vajzat e tyre. Bëhet fjalë për 4 këngëtarë Noizyn, Robert Berishën, Alban Skënderajn dhe Bleron. Të katërt kanë vajza simpatike dhe shpesh herë i shohim nën shoqërinë e tyre. Ata nuk ngurojnë të shpërndajnë edhe foto në instagram në momentin që kujdesen për vajzat. Edhe në intervista ata e kanë shprehur se vajzat janë pika e tyre e dobët. Opinion.al sjell fotot më të bukura të tyre. /opinion.al

Robert Berisha dhe vajza e tij, Rene

bbbb

Noizy dhe Leandra, vajza e tij

noizy-0041b-leandra

Alban Skenderaj dhe vajza e tij, Amel

albanbn

Blero dhe Tara, vajza e tij

WhatsApp_Image_2017-04-12_at_09.18.09_1

You must be logged in to post a comment Login