Era Istrefi e mahnitshme gjatë performimit në Coachella (Foto/Video)

Ditë më parë performoi Dua Lipa në në festivalin më të e muzikës më të njohur në botë Coachella.

Radha ishte e Era Istrefit, e cila zgjoi kureshtjen e madhe të fansave, të cilët u mblodhën rreth saj  teksa performonte këngëtarja shqiptare.

Era ishte e veshur në rrjet dhe një xhup në supe dukej se ishte në trend me atmosferën që krijoi në Kaliforni, transmeton Telegrafi.

Shot out to whoever took these pics of me 💋🖤

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on Apr 17, 2017 at 10:17pm PDT

Kështu duket bazuar në disa fotografi dhe video që i ka publikuar në llogarinë personale në Instagram.

Theksojmë se pos Erës dhe Dua, të pranishme ishin edhe dyshja tjetër shqiptare Rita Ora dhe Bebe Rexha. /Telegrafi/

Last night was lit 🔥s/o to @whatsonot_certified

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on Apr 17, 2017 at 10:03pm PDT

You must be logged in to post a comment Login