Era Istrefi e mahnitshme gjatë performimit në Coachella (Foto/Video)

Ditë më parë performoi Dua Lipa në në festivalin më të e muzikës më të njohur në botë Coachella.

Radha ishte e Era Istrefit, e cila zgjoi kureshtjen e madhe të fansave, të cilët u mblodhën rreth saj  teksa performonte këngëtarja shqiptare.

Era ishte e veshur në rrjet dhe një xhup në supe dukej se ishte në trend me atmosferën që krijoi në Kaliforni, transmeton Telegrafi.

Shot out to whoever took these pics of me ??

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on Apr 17, 2017 at 10:17pm PDT

Kështu duket bazuar në disa fotografi dhe video që i ka publikuar në llogarinë personale në Instagram.

Theksojmë se pos Erës dhe Dua, të pranishme ishin edhe dyshja tjetër shqiptare Rita Ora dhe Bebe Rexha. /Telegrafi/

Last night was lit ?s/o to @whatsonot_certified

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on Apr 17, 2017 at 10:03pm PDT

You must be logged in to post a comment Login