Publikohet “Four Seasons” nga Dafina, skena intime me French Montanan (Video)

Dafina Zeqiri ka publikuar videoklipin e parë pas shumë kohësh.

Superylli shqiptar po synon skenën ndërkombëtare.

Dhe, tash ka publikuar klipin e punuar në Amerikë nga labeli i saj Nusense Music Group.

Paraqitje befasuese në klip ka reperi me famë botërore, French Montana, i cili shihet në momente intime me Duffyn.

Klipi u lansua ditë më parë në iTunes në audio dhe më pas erdhi edhe si videoklip.

You must be logged in to post a comment Login