Mediat italiane: Rike Roci, kundërshtarja që duhet njohur (Foto)

Ata që e vlerësojnë Shqipërinë në Itali në rrugën drejt kualifikimit për në Kupën e Botës, e kanë shumë gabim pasi kuqezinjtë i kanë treguar vlerat e tyre si në fushë edhe jashtë saj.

Një nga burimet e krenarisë së shqiptarëve sipas “calcionews24” është dhe Rike Roci, e cila ra në sy gjatë kampionatit Europian.

Bukuroshja shqiptare është cilësuar si ndër vajzat më seksi që mbështetën djemtë tanë dhe kjo ka rënë dhe në sy të mediave italiane, të cilat e vlerëojnë si një Larissa Riquelme (tifozja e Paraguait).

Kjo faqe italiane nënvizon faktin që Rike Roci ka pasur një lidhje dashurie me futbollistin e Napolit, Elseid Hysajn që në realitet nuk është konfirmuar as nuk është mohuar nga të dy palët.

Italianëve mesa duket u intereson më shumë pamja fizike e Rike Rocit, e cila i ka mahnitur.

You must be logged in to post a comment Login