Aksidenti i turistit rus në Himarë, Policia kap drejtuesin e skafit

motor8Policia e Himarës ka gjetur dhe arrestuar drejtuesin e skafit që dyshohet se ka aksidentuarrëndë pushuesin rus dje në plazhin midis Himarës dhe Livadhit.

panorama-lajm-i-fundit
Ai është Fatmir Kuçi, 44 vjeç banues në Elbasan. Sipas një njoftimi për mediat,Policia thotë se Kuçi ka aksidentuar nga pakujdesia shtetasin rus dje në orën 11, duke i prerë edhe një gjymtyrë.

Kuçi drejtonte një skaf me mbishkrimin “Black Arrow” dhe ka përplasur shtetasin rus D.K

You must be logged in to post a comment Login