E tmerrshme, me thika i kërcënojnë ‘Plisat’!

largea_torcida_57271428051208

E pakapshme për mendjen e njeriut. A patolerueshme dhe e vrazhdë deri në pikën e fundit. Askush nuk e di se jemi në luftë me armikun apo pse dalim në këtë mënyrë. Një selam i tmerrshëm i tifozëve mitrovicas ‘Torcida’ drejtuar ‘Plisave’ të Prishtinës. Me thika e me maska dalin Torcida, ky është selami i tifozëve ‘Torcida’ për tifozët e Prishtinës ‘Plisat’. Grupi i tifozëve nga Mitrovica ‘Torcida’ i ka dërguar një selam tifozëve të Prishtinës ‘Plisave’. Katër tifoz mitrovicas e kanë postuar në rrjetet sociale një foto ku shihen të zhveshur në pjesën e sipërme të trupit dhe me armë të ftohta në duar.

You must be logged in to post a comment Login