Kur dy kryeministrat shqiptarë bëjnë pazar! (FOTO LAJM)

Rama_pazar Thaci_pazarKryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe ai i Kosovës, Hashim Thaçi kanë bërë këtë kohë të njëjtën gjë. Ata janë fotografuar, teksa kanë qenë duke bërë pazar. Si për koincidencë, edhe Rama, edhe Thaçi e kanë bërë pazarin në një supermarket. Edhe pse kanë postin e kreut të ekzekutivit, më i rëndësishmi në hiearkinë shtetërore, ata sërish e gjejnë kohën që të bëjnë pazrin për familjet e tyre. /dionis xhafa/ 

You must be logged in to post a comment Login